MINI ONLINE PROGRAM

7 DNÍ PRO TEBE

Získejte harmonii pro mysl, změnu pro tělo a navíc pořádnou dávku energie!

MINI ONLINE PROGRAM

7 DNÍ PRO TEBE

Získejte harmonii pro mysl, změnu pro tělo a navíc pořádnou dávku energie!

Nevíte, jak začít, ale víte, že potřebujete změnu ve svém životě? Trápí vás časté bolesti zad, kyčlí, ramen...? Necítíte se ve svém těle pohodlně? Mám pro vás řešení...

Získáte novou životní energii.
Navíc ještě ušetříte čas díky tomu, že nebudete muset nikam jezdit ani hledat na internetu.
Naučíte se využívat propojení mysli a těla a pocítíte větší prostor v sobě.
Svojí vědomou pozorností probudíte laskavost a lásku k sobě. 

A především budete mít možnost být sami sebou! Cítit podporu zevnitř. Být sami sobě lékařem.

V online programu 7 DNÍ PRO TEBE získáte cvičení na každý den vždy v délce třiceti minut. A navíc BONUS v podobě pracovního sešitu „3× VÍCE PRO KAŽDÝ DEN, pro život TADY a TEĎ!“

Od chvíle, kdy se rozhodnete, program je tu pro VÁS. Jsme domem o čtyřech místnostech, kde sídlí prostor fyzický, mentální, emocionální a duchovní. Každou místnost je potřeba denně navštívit, abychom byli celiství a žili „šťavnatý“ život. Jen TEĎ můžeme věci změnit.

7 DNÍ PRO TEBE
690 Kč
345 Kč
Nyní s 50% slevou a neomezeným časovým přístupem!

Cena obsahuje mini online program = cvičení na každý den v týdnu.

Iva Barnincová 

Mojí vášní je pomáhat ostatním, aby se cítili ve svém těle jako doma a uměli se sebou zacházet ve svůj prospěch a naučili se tak reagovat na příchozí události bez újmy na zdraví. Provedu vás laskavou pozorností, kde si dovolíte cítit sebe, otevřete možnosti těla a duše. Prostoupíte do dimenze, kde je místo pro „šťavnatý“ život.  

Mojí vášní je probouzet léčebné procesy těla díky návratu k přirozenému a vědomému pohybu. Ten vám přinese podporu pro tělo a mysl. Probudí laskavost a vnímavost k sobě a světu. 

co o mně říkají?

Cvičení s Ivkou se účastním s radostí a s dalšími družkami už řadu let. Vždycky přitom zapomenu, kolik mi je, protože po jejím cvičení vůbec necítím tělo – nic mě nebolí a jsem zase mladá. 🙂 Ivka je slunce, co vykoukne z mraků a zahřeje po dlouhé zimě. 
Alžběta Kellerováčerstvá penzistka
Cvičení s Ivkou je neskutečný relax, radost, pohoda a hlavně zábava. Cvičí, jak stačíš, do ničeho tě nenutí, ale dostane z tebe, co netušíš. Každé cvičení je jiné, nenudíš se. Těším se na víkendy i dovolené s Ivkou s pilates a jógou.
Viera KRAUSOVÁzubní lékařka – ortodoncie
Jóga mě mile překvapila zejména tím, že cvičení probíhá nenásilnou cestou a vůbec celkový koncept vede i k navození vnitřního klidu, který se v této hektické době těžko hledá. Takže mi přináší strečink a zároveň relaxaci. Jsem si jistý, že se na tom rozhodující měrou podílí instruktor. Podle mého názoru je jóga jako cesta, na které lze bez správného průvodce snadno zabloudit.
Mgr. Václav WasserbauerRAN Systems, CETIN a.s.
Setkání s Ivou byl náhodný výběr, los do loterie, která vyšla a stala se osudová. Nejenom lidsky, ale i profesionálně je úžasná. Trpělivá, tolerantní, citlivá, a hlavně profík. V podstatě se bojím, aby nebyla tak vytížená, neboť v tu chvíli nemá na nás obyčejné smrtelníky s touhou si s ní zacvičit čas. 😊 Děkuji za osobní i profesionální přístup a DOPORUČUJI. ❤️
Jana Roulová majitelka estetického studia