INDIVIDUÁLNÍ LEKCE JÓGY

JÓGOVÁ TERAPIE

Mojí vášní je pomáhat ostatním, aby se cítili dobře ve svém těle. Fyzické zdraví, silná imunita a schopnost udržet čistou hlavu, tady a teď. To je základ proto, abychom měli radost z každého dne a abychom si mohli naplno užívat života. Love Body Mind - laskavá péče o tělo i duši - je cesta mého srdce. Skrze jógovou terapii po ní ráda provedu i Tebe :).

INDIVIDUÁLNÍ LEKCE JÓGY

JÓGOVÁ TERAPIE

Mojí vášní je pomáhat ostatním, aby se cítili dobře ve svém těle. Fyzické zdraví, silná imunita a schopnost udržet čistou hlavu, tady a teď. To je základ proto, abychom měli radost z každého dne a abychom si mohli naplno užívat života. Love Body Mind - laskavá péče o tělo i duši - je cesta mého srdce. Skrze jógovou terapii po ní ráda provedu i Tebe :).

PROČ SI DOPŘÁT LEKCE JÓGY JEN PRO SEBE?

Při individuální jógové terapii máš vždy 100 % mojí pozornosti.

Individuální lekce jsou pro Tebe vhodnější, když řešíš specifické problémy na fyzické či mentální rovině,když s jógou začínáš anebo navazuješ po delší pauze.
Cvičební program i program každé jednotlivé lekce Ti vytvořím přímo na míru. Východiskem je Tvůj aktuální fyzický i psychický stav, časové možnosti i životní styl.
Podpořím Tě, abys svému tělu věnovala pravidelnou péči. Získáš jógovou sestavu, která Ti pomůže i v mezičase našich jógových sezení.

JAK BUDE  JÓGOVÁ TERAPIE PROBÍHAT?

 • Setkáme se
  osobně (Praha) anebo online přes vhodný komunikační kanál.
 • Vstupní konzultace (20 minut) je zdarma
  a probereme zde témata těla i mysli a také to, co Ti jógová terapie přinese. Pak už můžeme jít do akce!
 • Individuální cvičební plán
  sestavím podle Tvých fyzických dispozic, psychického rozpoložení a časových možností. Jógu propojuji s prvky vývojové kineziologie, pilates a dalších cvičebních stylů.
 • Love Body Mind lekce pro Tebe - 90 minut cvičení
  osobně nebo on-line. Rozhýbeš, zpevníš a protáhneš si tělo. Zklidníme mysl, propojíš ji s tělem … a možná se dotkneš i kouzelného prostoru, který se otevírá, když se v tichu a klidu setkáme se sebou. Ano, jógová terapie někdy přináší i zázraky :).

JAKÁ JE CENA?

VSTUPNÍ KONZULTACE
zdarma
cca 20 minut
Probereme zde témata těla i mysli a také to, co Ti jógová terapie přinese. A pak už můžeme jít do akce! Love Body Mind ♥
JÓGOVÁ TERAPIE PRO TEBE
1 500 Kč
1× sezení / 90 minut
90 minut cvičení a psychické relaxace podle Tvého osobního plánu. Regenerace těla, uvolnění mysli, náprava nefunkčních pohybových návyků. Love Body Mind ♥
Za 16 let jógové praxe jsem potkala spoustu skvělých klientů. I díky nim se zrodil Love Body Mind koncept, program pro tělo a duši, který jen potvrzuje a rozvíjí, že všechno, co potřebuješ, je láska... :). Láska k tělu, duši, svojí mysli, k sobě samotnému. Staň se největší láskou svého života!
Dopřej si jógovou terapii pro radost ze života a ze sebe :)!
Iva

PRVNÍ KONZULTACE ZDARMA

Zde prosím vyplňte formulář na první konzultaci ZDARMA. Během tří dnů Vás budu kontaktovat. Těším se na setkání.  

REFERENCE

Zkušenosti a zážitky s individuální jógou a taky se mnou si můžete přečíst zde:

Cvičení s Ivkou se účastním s radostí a s dalšími družkami už řadu let. Vždycky přitom zapomenu, kolik mi je, protože po jejím cvičení vůbec necítím tělo – nic mě nebolí a jsem zase mladá :). Ivka je slunce, co vykoukne z mraků a zahřeje po dlouhé zimě. 
Alžběta Kellerováčerstvá penzistka
Setkání s Ivou byl náhodný výběr, los do loterie, která vyšla a stala se osudová. Nejenom lidsky, ale i profesionálně je úžasná. Trpělivá, tolerantní, citlivá, a hlavně profík. V podstatě se bojím, aby nebyla tak vytížená, neboť v tu chvíli nemá na nás obyčejné smrtelníky s touhou si s ní zacvičit čas.
Jana Roulovámajitelka estetického studia
Cvičení s Ivkou je neskutečný relax, radost, pohoda, zábava. Cvičí, jak stačíš, do ničeho tě nenutí, ale dostane z tebe, co netušíš. Každé cvičení je jiné, nenudíš se. Těším se na víkendy i dovolené s Ivkou s pilates a jógou.
Viera KRAUSOVÁzubní lékařka – ortodoncie
Iva mi doslova změnila život, možná o tom ani neví :). Ukázala mi, že pohyb je příjemný, a díky ní se i pro mě stal součástí života, užívám si ho a už si to bez něj nedokážu představit. Do té doby to byla hlavně „povinnost“, do které jsem se nutila, což nikdy nemělo dlouhodobé trvání. Už na první hodině mě dostal její úžasný projev – předávání znalostí, její hodiny jsou vždycky nepopsatelně nabíjející! Ale nenechte se zmást, i když pohyby v jejím podání vypadají ladně a „jakoby nic“, stejně se zapotíte, krásně protáhnete a svaly ucítíte – dost! Pro mě naprosto ideální spojení všeho, díky!
Veronika Marietta Němečková Production Manager
Ačkoli jsem cítil, že potřebuji strečink, kašlal jsem na to. Výsledkem toho byly zdravotní potíže pohybového aparátu – dysbalance a spasma, jakožto důsledek sedavého zaměstnání, ale i pravidelného silového cvičení bez pořádného protažení. To bylo u mě prvotním impulsem pro rozhodnutí začít s jógou. Jóga mě mile překvapila zejména tím, že cvičení probíhá nenásilnou cestou a vůbec celkový koncept vede i k navození vnitřního klidu, který se v této hektické době těžko hledá. Takže mi přináší strečink a zároveň relaxaci. Jsem si jistý, že se na tom rozhodující měrou podílí instruktor. Podle mého názoru je jóga jako cesta, na které lze bez správného průvodce snadno zabloudit.
Mgr. Václav WasserbauerRAN Systems, CETIN a. s.
Můj příběh je celkem jednoduchý, bolesti zad od dětství, poškození ploténky a následné měsíční upoutání na lůžko. Desítky rehabilitací mi sice umožnily se navrátit do běžného života, ale nikam dál jsem se neposunul a bolesti mě stále pronásledovaly. Dobrá duše mě přemluvila, ať vyzkouším lekci jógy s Ivou. Bolesti postupně ustoupily a já začal mnohem více rozumět svému tělu. Díky tomu, že mi jóga dává možnost se zastavit a strávit čas se sebou, prostě i na pár chvil jen tak být, se zlepšilo i mé zvládání pracovního stresu včetně změny pohledu na život. Při cvičení si mohu volit cíle sám a to mi na józe vyhovuje. Na každou lekci jógy se těším a člověk by si měl do života přece přinášet hezké chvíle. Iva při lekcích velmi názorně a s úžasným zaujetím dokáže popsat a vysvětlit, co bychom měli v dané poloze cítit, uvolnit, s čím se neprat a jaké varianty je možné zvolit. Díky tomu, že si uvědomuje vliv maličkostí v těle na celkovou funkci, si najde čas i třeba na plosku nohy. Prostě jak říkají moudrá pravidla pro samuraje – „záležitosti velkého významu nechť jsou brány zlehka a záležitosti malého významu nechť jsou brány vážně“. Moc děkuji, že si na nás děláš čas a svým super přístupem nás tak nějak nenápadně vylepšuješ.
Petr DvořákRAN Systems, CETIN a. s.
Ivku Říhovou jsem poznala poprvé na akci pořádané pro ČEZ, a. s., v roce 2018 – Otevřené kurzy – „Women’s energy workshop“, který se mi velice líbil, a hlavně jsem si také užila cvičení jógy právě s Ivčou. Znala jsem jógu, ale úplně v jiném pojetí a moc jsem ji neměla v oblibě, ale názor jsem změnila pod jejím vedením – přístup byl přímo fantastický a hned se mi to zalíbilo. Její styl cvičení jógy musí zaujmout každou ženu, ale i muži by se mohli zúčastnit.
Lenka Holoubkováasistentka ředitele, ČEZ, a. s.  |  Elektrárna Dukovany
Setkání s Ivčou a jejími jógovými lekcemi jsou pro nás vždy dlouho rezonujícím krásným zážitkem. Její „prožitková jóga“ je souborem přirozených, prověřených a funkčních stylů, které předává s radostí, láskou a pokorou. Setkávání u jógy jsou pro nás dárkem, kterým se rádi obdarováváme. Stavba jejích jógových lekcí má v sobě určitou neopakovatelnou přidanou hodnotu, kterou při cvičení jógy u jiných lektorů obvykle nezažíváme. Tím, že je Ivča i dáma s otevřeným srdcem, angažující se v pomoci opuštěným miminkům v rámci Nadačního fondu LA VIDA LOCA, si u nás získala velké uznání a úctu. Děkujeme osudu, že jsme se s ní setkali, a že se náš vztah časem prohloubil v milé přátelství. P. S.: A milujeme její slovní výrazy, kterými nás v průběhu svých lekcí „častuje“ – hýčkat, ňuchňat, vrnět... :).
Lenka a Michal Musiloviředitel a zástupkyně ředitele, Gymnázium J. Palacha