NAŠE NOVINKA

VZKAZOVKY

15 autorských pohlednic, „Vzkazovek“, které mají svůj „hlas“ vzkazu.

NAŠE NOVINKA

VZKAZOVKY

15 autorských pohlednic, „Vzkazovek“, které mají svůj „hlas“ vzkazu.

Iva Barnincová

Iniciátorka projektu a texty, web: lovebodymind.cz

Psaní vzkazů a sdílení atmosféry prostřednictvím pohlednic dovolených či míst, která se dotkla mého srdce a života, jsou mojí součástí. Vždy se zasním a ráda bych měla kouzelný prsten, abych danou osobu na toto místo hned teď přenesla. Energii zážitku, emoce a přání pro daného člověka posílám skrze poštovní schránku. Psaní vzkazu je chvíle, kdy jsem napojena na místo, kde jsem a na člověka, se kterým bych toto místo ráda sdílela právě TEĎ. Komunikace s tělem a myslí, životní nadhled a vnitřní víra v barevný život. Děkuji za inspiraci všem svým životním průvodcům.

KOUPIT VZKAZOVKY

Lucie Urban

Autorské fotografie, web: lucieurban.cz

Fotografie je můj život. Zachycuji momenty tak, jak přicházejí. Do kavárny, na cesty i do školy. Foťák nosím všude s sebou, díky tomu mohu zachytit situace a krásy každodenního bytí. Mojí láskou je tvořit vzpomínky a předávat je dál. Fotka je pro mě vzkaz a připomínka dané chvíle. Jsem ráda, že mohu sdílet tyto momenty prostřednictvím „Vzkazovek.“

KOUPIT VZKAZOVKY

CO JSOU VZKAZOVKY?

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přední strana „Vzkazovek“ s autorskou fotografií uznávané umělecké fotografky Lucie Urban. Na zadní straně, textové části, je VZKAZ pro nejbližší. Texty s hlubokou pokorou a láskou tvořila Iva Barnincová, koučka pro tělo a mysl. Pohlednice jsou potaženy sametovou laminací a zabaleny do Stardream Bronze krabičky s ruční popiskou „Vzkazovky“. Vyrobeno s životní radostí v Praze, zkrášleno autorskými malbami.

  • Kvalitní profesionální tisk
  • Materiál: křídový papír, sametové lamino, 350 g
  • Rozměry: 10,5 x 14,8 cm
  • Vhodné ke každé příležitosti a pro každou generaci
  • CENA 520 Kč

Ať se šíří k těm, které tyto vzkazy osloví a dotknou se jejich života. Od srdce k srdci.