CO NABÍZÍM

Mojí vášní je probouzet léčebné transformační procesy duše a těla a díky tomu provádět lidi na cestě ke spokojenosti.

CO NABÍZÍM

Mojí vášní je probouzet léčebné transformační procesy duše a těla a díky tomu provádět lidi na cestě ke spokojenosti.

Vracíme se k přirozenému vědomému pohybu, k vnímání vlastního bytí tady a teď, ke svým skutečným pocitům, přáním a touhám, blíž k sobě. Propojujeme tělo a mysl. Laskavou péčí o sebe, sebepochopením a také „sebeuchopením“ rozdmýcháváme ohýnek vnitřní radosti, restartujeme životní energii, měníme a uzdravujeme svoje životy.

Připravila jsem pro vás individuální koučink, jógovou terapii, on-line programy anebo třeba také pobyty v pohybu či pravidelné jógové lekce. Nabízím také workshopy pro firmy a pracovní týmy.

Vše je možné, když se vydáme na cestu a začneme se ptát.
Jóga naživo každé úterý a každou středu v Little Bali.
Díky pohybovým meditacím probudíme dynamickou a tvořivou sílu.
On-line programy zaměřené především na propojení těla a mysli.
Pořádám tuzemské i zahraniční pobyty se cvičením. 
Efektivní a zdravá komunikace nebo workshopy o práci s životní energií.

Cestu z bolesti do spokojenosti jsem sama prošlápla pro Tebe. A vím, že skrze propojení těla a mysli, je změna možná. A taky vím, že spokojenost může být přirozený každodenní stav, ne něco, po čem zoufale toužíme a co nám uniká. 

Iva Barnincová 

Dnes žiji každý den v energii, lásce, vášni a s úsměvem na rtu. Mám svůj život, kdy už si dovolím věci dovolovat. Raduji se z každého dne a s vděčností si užívám svých denních rituálů. Mám čas na ranní šálek kopřivového čaje, na vědomou pohybovou praxi, čas utříbit si myšlenky a někdy si jen tak BÝT. 

CO O MNĚ ŘÍKAJÍ KLIENTI?

REFERENCE

Každý má v sobě uložen kompas, který nás vede za svými sny, ale ten pocit, když jste ztracený... Může se stát, že z té cesty sejdeme nebo stojíme na místě. V takových chvílích se nabízí "průvodkyně", která nás vrátí zpět na cestu a pomůže obnovit spojení, napojení na sebe. Já jsem měla to štěstí, že jsem ji našla, Ivuška mi jako koučka, průvodkyně poskytuje oporu a obnovila moji důvěru v sebe. Naše setkání tvoří prostor pro sebepoznání a zkoumání, je to cesta dobrodružná a hlavně nezapomenutelná. Děkuji mé koučce Ivušce, která mě při každém sdílení vítá s otevřenou náručí, v objetí, s vlídnými slovy, naslouchá, vnímá a pobízí mě vykročit. Ze STOP stavu kráčím a kochám se novou krajinou. Cítím vděčnost za to světlo, které mi Ivuška jako koučka poskytuje! ♥
Monika Němcová projektová manažerka, spisovatelka s touhou napsat svoji první knihu
Iva je úžasný člověk sálající kolem sebe mimořádně pozitivní energii, vnímavému okolí dokáže rozvlnit tělo i mysl přívětivým a přitom velmi účinným způsobem. Měla jsem to potěšení zažít s ní jógování víkendová i v exotice a jsou to nezapomenutelné chvíle. V koučovacích aktivitách vnáší Iva při znalostech a aplikování koučovacích technik sobě vlastní vřelost a lehkost bytí. Mně osobně moc pomohla při hledání harmonického řešení životních situací a postojů. Pomohla mi znovu otevřít mou mysl a pracovat na dalším osobním rozvoji za což jsem jí velmi vděčná.
Jana HamršmídováŘeditelka MND a.s.

„nejen“ JÓGA 

Mojí vášní je probouzet léčebné procesy a důvěru v přirozenou inteligenci těla. Jsme domem o čtyřech místnostech, kde sídlí prostor fyzický, mentální, emocionální a duchovní. Každou místnost je potřeba denně navštívit, abychom byli celiství a žili „šťavnatý“ život. Probouzí se laskavost a vnímavost k sobě a světu.