OBJEDNÁVKA ONLINE PROGRAMU

7 DNÍ PRO TEBE

Získejte harmonii pro mysl, změnu pro tělo a navíc pořádnou dávku energie!

  • Objednávám si online program „7 DNÍ PRO TEBE“ s 50% a narozeninovou SLEVOU a se vstupem bez časového omezení. 
  • V online programu „7 DNÍ PRO TEBE“ získávám cvičení na každý den vždy v délce třiceti minut.
  • A navíc získám BONUS v podobě pracovního sešitu „3× VÍCE PRO KAŽDÝ DEN, pro život TADY a TEĎ!“ 
Cvičení s Ivkou se účastním s radostí a s dalšími družkami už řadu let. Vždycky přitom zapomenu, kolik mi je, protože po jejím cvičení vůbec necítím tělo – nic mě nebolí a jsem zase mladá. 🙂 Ivka je slunce, co vykoukne z mraků a zahřeje po dlouhé zimě. 
Alžběta Kellerováčerstvá penzistka
Cvičení s Ivkou je neskutečný relax, radost, pohoda a hlavně zábava. Cvičí, jak stačíš, do ničeho tě nenutí, ale dostane z tebe, co netušíš. Každé cvičení je jiné, nenudíš se. Těším se na víkendy i dovolené s Ivkou s pilates a jógou.
Viera KRAUSOVÁzubní lékařka – ortodoncie
Jóga mě mile překvapila zejména tím, že cvičení probíhá nenásilnou cestou a vůbec celkový koncept vede i k navození vnitřního klidu, který se v této hektické době těžko hledá. Takže mi přináší strečink a zároveň relaxaci. Jsem si jistý, že se na tom rozhodující měrou podílí instruktor. Podle mého názoru je jóga jako cesta, na které lze bez správného průvodce snadno zabloudit.
Mgr. Václav WasserbauerRAN Systems, CETIN a. s.
Setkání s Ivou byl náhodný výběr, los do loterie, která vyšla a stala se osudová. Nejenom lidsky, ale i profesionálně je úžasná. Trpělivá, tolerantní, citlivá, a hlavně profík. V podstatě se bojím, aby nebyla tak vytížená, neboť v tu chvíli nemá na nás obyčejné smrtelníky s touhou si s ní zacvičit čas. 😊 Děkuji za osobní i profesionální přístup a DOPORUČUJI. ❤️
Jana Roulová majitelka estetického studia