KOUČINK 

pro všechny, kteří chtějí...

Od chvíle, kdy se rozhodnete, jsem zde pro VÁS.

Jsme domem o čtyřech místnostech, kde sídlí prostor fyzický, mentální, emocionální a duchovní. Každou místnost je potřeba denně navštívit, abychom byli celiství a žili „šťavnatý“ život.

Individuální setkání...

Od chvíle, kdy se rozhodnete, jsem zde pro VÁS, poté se vše dá do pohybu. Prostřednictvím pohybu a koučovacího přístupu si vybudujete spojení mezi vnitřním a každodenním vnějším životem. Ten pravý čas je právě TEĎ.

Mojí vášní je pomáhat ostatním, aby se cítili ve svém těle pohodlně a uměli se sebou zacházet ve svůj prospěch a naučili se tak reagovat na příchozí události bez újmy na zdraví. Vše je možné, když se vydáme na cestu a začneme se ptát.

Mým úkolem je seznámit se s vaší situací – definovat, jak se nyní cítíte, jaká jsou vaše témata, váš záměr, vaše zdroje a silné stránky. Nejčastější témata mých klientů jsou náročné pracovní změny, životní a pracovní naplnění, sebevědomí, řešení náročných životních situací. Poté se ponoříme do akce „Teď a Tady“.

Dovolte si být šťastní. Bude mi ctí být Vám parťákem při aktualizaci Vašeho nejdůležitějšího životního projektu – „JÁ a Můj Život“.

Zakuste vnitřní stabilitu, radost, štěstí a svobodu. Vše můžete dopřát i svým nebližším v podobě dárkového voucheru.

Zvu vás k hlubokému nádechu, výdechu a AKCI!

Jak to probíhá...

Potkáme se OSOBNĚ

Pakliže vám více vyhovuje osobní setkání, můžeme se vidět na jižní Moravě, v Praze a blízkém okolí. Těším se na VÁS!

Potkáme se ONLINE

Jestliže se chcete raději potkat online, z pohodlí vašeho domova, postačí jen sladit komunikační kanál. Těším se na VÁS!

LÁSKA – s laskavou pozorností sleduji vše kolem sebe.

TĚLO – nechávám promlouvat jeho moudrost.

MYSL – vnitřní diskuse a moje víra.

 Seznámíme se, naladíme na sebe, zjistíme aktuální témata ve vašem životě – směr, plán a cíl. Následně se společně ponoříme do AKCE! 

Další konzultace v čase cca 60–90 minut formou osobního, či online setkání.

Chcete v životě změnu?

Zde prosím vyplňte formulář.

Během tří dnů se Vám ozvu! Juchuuuuu...  

Ceník...

KOUČINK
4 300Kč
1× sezení / 90 minut
Osobní, nebo on-line setkání v předem dohodnutém termínu. V průběhu setkání získáte praktické pracovní listy a také domácí úlohy :o) Těším se na setkání.

Reference...

co o mně říkají?

Každý má v sobě uložen kompas, který nás vede za svými sny, ale ten pocit, když jste ztracený... Může se stát, že z té cesty sejdeme nebo stojíme na místě. V takových chvílích se nabízí "průvodkyně", která nás vrátí zpět na cestu a pomůže obnovit spojení, napojení na sebe. Já jsem měla to štěstí, že jsem ji našla, Ivuška mi jako koučka, průvodkyně poskytuje oporu a obnovila moji důvěru v sebe. Naše setkání tvoří prostor pro sebepoznání a zkoumání, je to cesta dobrodružná a hlavně nezapomenutelná. Děkuji mé koučce Ivušce, která mě při každém sdílení vítá s otevřenou náručí, v objetí, s vlídnými slovy, naslouchá, vnímá a pobízí mě vykročit. Ze STOP stavu kráčím a kochám se novou krajinou. Cítím vděčnost za to světlo, které mi Ivuška jako koučka poskytuje! ♥
Monika Němcová projektová manažerka, spisovatelka s touhou napsat svoji první knihu
Iva je úžasný člověk sálající kolem sebe mimořádně pozitivní energii, vnímavému okolí dokáže rozvlnit tělo i mysl přívětivým a přitom velmi účinným způsobem. Měla jsem to potěšení zažít s ní jógování víkendová i v exotice a jsou to nezapomenutelné chvíle. V koučovacích aktivitách vnáší Iva při znalostech a aplikování koučovacích technik sobě vlastní vřelost a lehkost bytí. Mně osobně moc pomohla při hledání harmonického řešení životních situací a postojů. Pomohla mi znovu otevřít mou mysl a pracovat na dalším osobním rozvoji za což jsem jí velmi vděčná.
Jana HamršmídováŘeditelka MND a.s.