dárkový VOUCHER 

Love º Body º Mind

Obdarujte své blízké jedinečným dárkem, který opravdu překvapí...

Zážitek je tím pravým dárkem, který nás  inspiruje, podporuje a vede dál na cestě životem. Dárek, na který obdarovaný nezapomene. Věnujete nevyčíslitelnou hodnotu. Pozvedněte  druhého a dopřejte mu RANDE SE SEBOU.  Čas, který mu věnujete se významně propíše do kvality jeho života. Ach... Co více potřebujeme.

Dárkový voucher je možno využít na koučink sezení nebo osobní  jógovou terapii.

Pojdme dávat smysluplné dárky s hlubokou hodnotu.

Těším se na setkání s obdarovanými.  Zůstávejme v pohybu těla i myli.

S láskou, Iva. 

Dárkový Voucher

Jsme domem o čtyřech místnostech, kde sídlí prostor fyzický, mentální, emocionální a duchovní. Každou místnost je potřeba denně navštívit, abychom byli celiství a žili „šťavnatý“ život.

Potkáme se osobnĚ nebo online, z pohodlí vašeho domova, kanceláře. Postačí jen sladit komunikační kanál. Těším se na VÁS!

Objednávka...

Zde prosím vyplňte objednávku. Děkuji a posílám... 

co o mně říkají?

Každý má v sobě uložen kompas, který nás vede za svými sny, ale ten pocit, když jste ztracený... Může se stát, že z té cesty sejdeme nebo stojíme na místě. V takových chvílích se nabízí "průvodkyně", která nás vrátí zpět na cestu a pomůže obnovit spojení, napojení na sebe. Já jsem měla to štěstí, že jsem ji našla, Ivuška mi jako koučka, průvodkyně poskytuje oporu a obnovila moji důvěru v sebe. Naše setkání tvoří prostor pro sebepoznání a zkoumání, je to cesta dobrodružná a hlavně nezapomenutelná. Děkuji mé koučce Ivušce, která mě při každém sdílení vítá s otevřenou náručí, v objetí, s vlídnými slovy, naslouchá, vnímá a pobízí mě vykročit. Ze STOP stavu kráčím a kochám se novou krajinou. Cítím vděčnost za to světlo, které mi Ivuška jako koučka poskytuje! ♥
Monika Němcová projektová manažerka, spisovatelka s touhou napsat svoji první knihu
Iva je úžasný člověk sálající kolem sebe mimořádně pozitivní energii, vnímavému okolí dokáže rozvlnit tělo i mysl přívětivým a přitom velmi účinným způsobem. Měla jsem to potěšení zažít s ní jógování víkendová i v exotice a jsou to nezapomenutelné chvíle. V koučovacích aktivitách vnáší Iva při znalostech a aplikování koučovacích technik sobě vlastní vřelost a lehkost bytí. Mně osobně moc pomohla při hledání harmonického řešení životních situací a postojů. Pomohla mi znovu otevřít mou mysl a pracovat na dalším osobním rozvoji za což jsem jí velmi vděčná.
Jana HamršmídováŘeditelka Úseku geologie - MND a.s.