dárkový VOUCHER 

Love º Body º Mind

Využijte nabídku a obdaruj sebe nebo své blízké...

Dárkový voucher je možný využít na individuální lekce, on-line programy, konzultace, pobyty, semináře, výhodné balíčky, koučink osobní nebo on-line.

Voucher je nabitý na 800 Kč, 1 500 Kč nebo na 2 500 Kč.  Platí 6 měsíců od data zakoupení a můžete ho libovolně kombinovat. 

Od chvíle, kdy se rozhodnete, jsem zde pro VÁS, poté se vše dá do pohybu. Nevíte čím začít? Nevadí, mým úkolem je seznámit se s vaší situací – definovat, jak se nyní cítíte, jaká jsou vaše témata, váš záměr, vaše zdroje a silné stránky. Poté vás podpořím na cestě k sobě, TADY a TEĎ. Dovolte mi být vám parťákem při aktualizaci vašeho nejdůležitějšího životního projektu – „JÁ a Můj Život“. Zvu vás k hlubokému nádechu, výdechu a AKCI!

Dárkový Voucher

Jsme domem o čtyřech místnostech, kde sídlí prostor fyzický, mentální, emocionální a duchovní. Každou místnost je potřeba denně navštívit, abychom byli celiství a žili „šťavnatý“ život.

Potkáme se osobnĚ nebo on-line, z pohodlí vašeho domova, kanceláře. Postačí jen sladit komunikační kanál. Těším se na VÁS!

Objednávka...

Zde prosím vyplňte objednávku. Jakmile dorazí platba na účet, budu vás do 3 dnů kontaktovat a domluvíme si předání voucheru.  

co o mně říkají?

Každý má v sobě uložen kompas, který nás vede za svými sny, ale ten pocit, když jste ztracený... Může se stát, že z té cesty sejdeme nebo stojíme na místě. V takových chvílích se nabízí "průvodkyně", která nás vrátí zpět na cestu a pomůže obnovit spojení, napojení na sebe. Já jsem měla to štěstí, že jsem ji našla, Ivuška mi jako koučka, průvodkyně poskytuje oporu a obnovila moji důvěru v sebe. Naše setkání tvoří prostor pro sebepoznání a zkoumání, je to cesta dobrodružná a hlavně nezapomenutelná. Děkuji mé koučce Ivušce, která mě při každém sdílení vítá s otevřenou náručí, v objetí, s vlídnými slovy, naslouchá, vnímá a pobízí mě vykročit. Ze STOP stavu kráčím a kochám se novou krajinou. Cítím vděčnost za to světlo, které mi Ivuška jako koučka poskytuje! ♥
Monika Němcová projektová manažerka, spisovatelka s touhou napsat svoji první knihu
Iva je úžasný člověk sálající kolem sebe mimořádně pozitivní energii, vnímavému okolí dokáže rozvlnit tělo i mysl přívětivým a přitom velmi účinným způsobem. Měla jsem to potěšení zažít s ní jógování víkendová i v exotice a jsou to nezapomenutelné chvíle. V koučovacích aktivitách vnáší Iva při znalostech a aplikování koučovacích technik sobě vlastní vřelost a lehkost bytí. Mně osobně moc pomohla při hledání harmonického řešení životních situací a postojů. Pomohla mi znovu otevřít mou mysl a pracovat na dalším osobním rozvoji za což jsem jí velmi vděčná.
Jana HamršmídováŘeditelka Úseku geologie - MND a.s.