Fresh Start Balíček

Výhodný Balíček 3v1

Využijte nabídku pro UMĚNÍ SEBEKOUČOVÁNÍ, PRÁCE SÁM SE SEBOU, SE SVÝM TĚLEM, MYSLÍ, SE SVÝM ŽIVOTEM. Díky výhodnému balíčku 3v1 si osvojíte snadné a funkční nástroje, které vám pomohou lépe zpracovat a vyřešit témata, která vás během životní cesty potkají.

Mojí vášní je pomáhat ostatním, aby se cítili ve svém těle pohodlně a uměli se sebou zacházet ve svůj prospěch a naučili se tak reagovat na příchozí události bez újmy na zdraví.

Proto jsem pro vás připravila sebekoučovací list s 21 body, které vám mohou pomoci najít místo, které je třeba nejvíce v danou chvíli řešit. Následně vám během 90 minut koučinku pomohu dané téma otevřít a díky snadným nástrojům tato témata zpracovat. Pro celkové naladění, zklidnění a relax můžete využívat meditaci uzemnění

Mým úkolem je seznámit se s vaší situací – definovat, jak se nyní cítíte, jaká jsou vaše témata, váš záměr, vaše zdroje a silné stránky. Poté vás podpořím na cestě k sobě, Tady a Teď. 

Dovolte mi být vám parťákem při aktualizaci vašeho nejdůležitějšího životního projektu – „JÁ a Můj Život“. Zvu vás k hlubokému nádechu, výdechu a AKCI!

Co všechno získáte...

PRACOVNÍ LISTY SEBEKOUČINK

1. Krok

Získáte sebekoučovací list s celkem 21 body k postupnému vypracování a poznání sebe sama. Dovolte si upřímně odpovědět na jednotlivé otázky, bez hodnocení!  Tento list je pouze pro Vás a Vaši životní změnu!

ONLINE KOUČINK 90 MINUT

2. Krok

Máte po vypracování sebekoučovacího listu téma, které s vámi nyní nejvíce rezonuje a potřebujete ho řešit?  Seznámíme se, naladíme na sebe, probereme aktuální téma ve vašem životě a následně se společně ponoříme do akce.

MEDITACE UKOTVENÍ

3. Krok

Meditace ukotvení pro vnímání svého těla můžete provádět na pohodlném a bezpečném místě. Budete pozorovat svoje tělo a svůj hluboký nádech a výdech.  Jak se ve svém těle cítíte a jak ho vnímáte zjistíte během krátké 15 minutové meditace. 

Fresh Start

Jsme domem o čtyřech místnostech, kde sídlí prostor fyzický, mentální, emocionální a duchovní. Každou místnost je potřeba denně navštívit, abychom byli celiství a žili „šťavnatý“ život.

Od chvíle, kdy se rozhodnete, jsem zde pro VÁS, poté se vše dá do pohybu. Prostřednictvím pohybu a koučovacího přístupu si vybudujete spojení mezi vnitřním a každodenním vnějším životem. Ten pravý čas je právě TEĎ.

Potkáme se online, z pohodlí vašeho domova, kanceláře. Postačí jen sladit komunikační kanál. Těším se na VÁS!

Ceník...

SEBEKOUČOVACÍ LIST
-
350 Kč
osobní práce
KOUČINK
-
4300 Kč
1× sezení / 90 minut
MEDITACE UKOTVENÍ
-
250 Kč
neomezeně / 60 minut

Běžná cena těchto produktů je 4900 Kč, které nyní získáte ve výhodném balíčků se slevou 2000 Kč

Objednávka...

Zde prosím vyplňte objednávku. Jakmile dorazí platba na účet, budu vás do 3 dnů kontaktovat a domluvíme si termín pro společné online 60 minutové setkání. Těším se na VÁS! 

co o mně říkají?

Každý má v sobě uložen kompas, který nás vede za svými sny, ale ten pocit, když jste ztracený... Může se stát, že z té cesty sejdeme nebo stojíme na místě. V takových chvílích se nabízí "průvodkyně", která nás vrátí zpět na cestu a pomůže obnovit spojení, napojení na sebe. Já jsem měla to štěstí, že jsem ji našla, Ivuška mi jako koučka, průvodkyně poskytuje oporu a obnovila moji důvěru v sebe. Naše setkání tvoří prostor pro sebepoznání a zkoumání, je to cesta dobrodružná a hlavně nezapomenutelná. Děkuji mé koučce Ivušce, která mě při každém sdílení vítá s otevřenou náručí, v objetí, s vlídnými slovy, naslouchá, vnímá a pobízí mě vykročit. Ze STOP stavu kráčím a kochám se novou krajinou. Cítím vděčnost za to světlo, které mi Ivuška jako koučka poskytuje! ♥
Monika Němcová projektová manažerka, spisovatelka s touhou napsat svoji první knihu
Iva je úžasný člověk sálající kolem sebe mimořádně pozitivní energii, vnímavému okolí dokáže rozvlnit tělo i mysl přívětivým a přitom velmi účinným způsobem. Měla jsem to potěšení zažít s ní jógování víkendová i v exotice a jsou to nezapomenutelné chvíle. V koučovacích aktivitách vnáší Iva při znalostech a aplikování koučovacích technik sobě vlastní vřelost a lehkost bytí. Mně osobně moc pomohla při hledání harmonického řešení životních situací a postojů. Pomohla mi znovu otevřít mou mysl a pracovat na dalším osobním rozvoji za což jsem jí velmi vděčná.
Jana HamršmídováŘeditelka Úseku geologie - MND a.s.