První ročník programu právě probíhá a registrace jsou již uzavřeny. Můžete se však nezávazně registrovat do druhého ročníku, který bude probíhat v únoru 2023.

Love body mind akcelerátor pro životní změnu

Exkluzivní tříměsíční zážitkový program pouze pro 8 žen

Jemně, s respektem a pochopením, přes Tvoje tělo a mysl, Tě dovedu k dobrému pocitu ze života, ať už je Tvoje současná situace jakkoliv komplikovaná.

Love body mind akcelerátor pro životní změnu

Exkluzivní tříměsíční zážitkový program pouze pro 8 žen.

Jemně, s respektem a pochopením, přes Tvoje tělo a mysl, Tě dovedu k dobrému pocitu ze života, ať už je Tvoje současná situace jakkoliv komplikovaná.

Pořád víc a víc žen mi říká, že jsou přetížené, vyhořelé, nespokojené. Myslí si, že nelze nic změnit. Řeší tisíc věcí naráz a problémy jim neubývají. Hlava je na prasknutí, ale světýlko na konci tunelu se nekoná. Cítíš se podobně? Nedokážeš vymyslet žádný životní zlepšovák?

Mám pro Tebe řešení!

Jsem tady proto, abych Ti řekla, že jenom hlavou problémy nevyřešíš. Tvůj autentický rádce a indikátor spokojenosti je ve Tvém těle. Ty a všechny ženy, které jsou na tom právě teď podobně, jsou pro mě velkou motivací a hnacím motorem. 

Exkluzivní tříměsíční zážitkový program

Vytvořila jsem tříměsíční, naprosto unikání program, který je ojedinělý právě prací na fyzické i mentální úrovni. Program Tě stabilizuje, obnoví Tvoji životní sílu a vyvede Tě ven ze slepé uličky zase zpátky k sobě. Společně projdeme letní změnou do uvolněného, spokojeného a barevně radostného podzimu.

KDO PRO VÁS PROGRAM PŘIPRAVIL?

Iva Barnincová

Mojí vášní je pomáhat ostatním vidět své možnosti a naučit se se sebou zacházet ve svůj prospěch. Raduji se z úspěchů ostatních, kteří se naučí umění reagovat na příchozí události bez újmy na zdraví.

Přeji si pro nás "šťavnatý“ život. Jsem parťákem při aktualizaci Tvého nejdůležitějšího životního projektu – „JÁ a Můj Život“. Zvu Tě k hlubokému nádechu, výdechu a AKCI! Vhodnější čas než TEĎ neexistuje!

6 BODŮ PROČ VSTOUPIT DO PROGRAMU

Přemýšlíš, proč jít právě do mého programu? Říkáš si, v čem bude jiný?

 • 1
  Předám ti naplno moji super power
  Mojí super power, kterou Ti v programu předávám naplno a nikde jinde ji nedostaneš, je love body mind, práce s tělem i myslí. Protože bez kontaktu s tělem nezměníš v životě nic. Propojím Tě s ním, budeš ho znovu cítit a milovat a ukotvíš v něm všechna nová pozitivní rozhodnutí.
 • 2
  Nenechám Tě v tom samotnou!
  Velice ráda pracuji na osobní bázi. Na rozdíl od většiny online programů má ten můj maximum možných osobních setkání. A to je i důvod, proč ho otevírám pouze pro 8 žen.
 • 3
  Budeme se pravidelně setkávat
  Pravidelně se budeme setkávat naživo, sdílení je jednou z cest k uzdravení.  Exkluzivním pokladem programu jsou tři 60minutové osobní koučinky v ceně – jenom pro Tebe!  A závěrečná offline party :).
 • 4
  Nastavíme si láskyplné zrcadlo
  Od nacítění těla odvineme sebepoznání až na dřeň. Protože tělo, na rozdíl od hlavy, která nám občas všelicos namlouvá :), Ti jasně ukáže, jak na tom právě teď jsi. Nastavíš si pravdivé, ale láskyplné zrcadlo a budeš se moct posunout dál.
 • 5
  Budeme vědomě cvičit
  A samozřejmě, to bych nebyla já … budeme také cvičit. Neboj se, žádné fitko :). Cvičit budeme vědomě. Tvé tělo tak přijme a krásně ukotví nové pozitivní návyky a pomůže Ti, aby se brzy projevily i ve Tvém životě. 
 • 6
  Budeme ve spojení na Telegramu
  Po celou dobu kurzu Ti budu k dispozici v bezpečném a důvěrném prostředí skupiny na Telegramu. Bude to naše horká linka :). Můžeš zde sdílet veškeré dotazy ke kurzu, napsat nám o svých pokrocích, nebo probrat cokoliv, co Tě aktuálně trápí. Je pro mě velmi důležité být s Tebou v úzkém kontaktu. Číst Tvé sdílení, vidět, jak se Ti daří s úkoly a jak integruješ nové AHA momenty do svého života.

Z programu odejdeš jako nová žena.

Ve své síle, v plné energii, ve spokojenosti.

Odneseš si akční plán pro cestu k životu, o kterém jsi snila. Narovinu – neznamená to, že už nikdy nebudeš mít trable.

 Předám Ti ale to nejcennější. Probudíme Tvou vlastní super power, která Ti umožní ustát a změnit k lepšímu cokoliv, co život přinese. S grácií, láskou a pochopením k sobě samé. Už nikdy se neopustíš.

Tak jak to cítíš?

Vydáš se se mnou na cestu k sobě, ke svojí spokojenosti? Chceš zase vnímat svoje tělo a přestat se točit v chaotickém kolotoči stresujících myšlenek?

Potřebuješ mít konečně jasno, co je pro Tebe právě teď důležité a kterým směrem se vydat? Chceš vědět, za jaký konec chytnout tu zásadní životní změnu, kterou už vážně potřebuješ udělat?

Jestli Tvé tělo, duše i mysl bytostně říkají ANO, tak na nic nečekej. STARTUJEME 5. 7. 2022.

JAK TO UVNITŘ KURZU VYPADÁ?

Chceš vědět víc? Čti dál. Ráda se s Tebou podělím o to, jak to uvnitř kurzu vypadá.

Love body mind akcelerátor je ze své podstaty unikát. Jedině práce s tělem a myslí zároveň přináší opravdové a trvalé výsledky, a proto i uvnitř programu dostaneš opravdu jedinečné

dárečky:

3x Individuální koučink v ceně programu

60 minut jenom pro Tebe a Tvoje aktuální témata. Online setkání, kde získáš odpovědi na své otázky.

4x Webinář

Skupinové živé online setkání pro hlubší práci, sdílení a posílení energie změn.

20 půlhodinových videí s jógovou terapií

Pro uvolnění, flexibilitu, mobilitu a fyzické sebe-poznání.

7 pohybových videí Boost your energy

Energetické cvičení pro akci. Pomůže Ti nabrat energii a vykročit do nového života.

3x Pracovní listy

Pomohou Ti při jednotlivých krocích na cestě k sobě, ukotví a aktivují Tvá nová rozhodnutí a postoje.

Osobní podpora v uzavřené skupince

Zde bude prostor pro otázky, sdílení pocitů ze své unikátní cesty, komunikace a radost.

...a na závěr...

Společenská akce k zakončení programu Brunch – Buď zase svá. Oslaváááá pro Tebe a nás všechny.

NABITÉ 3 MĚSÍCE 

Zajímá Tě, co se mnou zažiješ měsíc po měsíci? Koukni na časový plán :).

První měsíc

TERMÍN

5. 7. - 31. 7.

TÉMA

Sebepoznání

Upřímně nahlédneš svůj stav tady a teď, bez hodnocení s laskavým nadhledem. Odlehčíš svojí hlavě - opravdu nemusíš nutně vyřešit všechno hned. Rozklíčuješ, co je důležité pro Tebe.  Uff – uvidíš, bude to úleva :).

 • Uvidíme se na živém webináři. Moc se na Tebe těším!
 • Osobní dárek pro Tebe, který Ti do procesu změny vnese radost a milé překvapení.
 • K ruce budeš mít pracovní listy, které Ti pomohou ukotvit všechno, co Ti program přinese.
 • Užiješ si 60 minut mojí osobní péče – soukromý koučink jenom pro Tebe!

Druhý měsíc

TERMÍN

2. 8. - 28. 8.

TÉMA

Čas pro Tvé tělo, čas pro Tebe

Jemně a láskyplně si ukotvíme ve svalové paměti vše, co Ti první měsíc přinesl. Sebepoznání a navazující pozitivní změny musí Tvé tělo přijmout. Jedině tak se odrazí ve Tvém životě.

 • Dopřeješ si časoprostor jen pro sebe. Poplyneš ve svém rytmu.
 • Provázet Tě budu v podobě videí, která si pustíš ve chvíli, kdy budeš mít chuť a čas.
 • Budeme cvičit, pracovat se svojí svalovou pamětí. K tomu Ti poslouží 20 lekcí jógy.
 • Budou Ti přicházet nová uvědomění, a to je příležitost pořídit si na tento měsíc nějaký krásný deník :).

Třetí měsíc

TERMÍN

5. 9. - 5. 10.

TÉMA

LOVE BODY MIND finále

Z programu si odneseš svůj akční plán, naboostujeme Tvoji energii, vrátíš do své síly a vykročíš … Kam? Přece k novému životu!

 • Znovu se setkáme na živém webináři a posdílíme všechny zažitky … jupííí!
 • Čeká Tě akční měsíc – 2x 60 minut individuálního koučinku, jen Ty, já a Tvůj nový start v plné síle.
 • Záměry znovu ukotvíme v mysli i v těle.
 • Dopřejeme si energetizující power full cvičení.

MÁŠ POCHYBY, JESTLI TO ZVLÁDNEŠ?

Věř, že tři měsíce v kurzu si užiješ a zvládneš v pohodovém duchu.

Vím, že Tvůj čas je cenný, a proto jsem průběh i trvání kurzu koncipovala tak, abys ho v pohodě zvládla, i když máš doma děti, pracuješ, podnikáš, staráš se o domácnost, nebo jsi zrovna na letní dovolené, prostě máš toho hodně :). Program je tedy zcela v souladu s normálním životem :), jde do hloubky, ale nezahltí Tě množstvím textu a dalších materiálů.  

A to nejlepší nakonec!

Závěrečná party spokojených žen, které tu mega proměnu daly. Společnou oslavou rituálně oslavíme Tvůj vstup do nového života. Už teď cítím, že to bude mít grády!

5. října po ukončení programu se sejdeme osobně v příjemném, útulném podniku, strávíme společný čas, poděkujeme samy sobě, svému tělu i mysli. A hlavně – bude to zábava a oslava nového života v nové energii!  Těším se na Tebe.

Jupíííí … ! Love body mind.

ZMĚŇ SVŮJ ŽIVOT A

Vím, že Tvá práce na sobě a Tvůj život je ve Tvých rukách. Já Ti tady předám to podstatné, co pro sebe můžeš maximálně využít. Myšlenky, zkušenosti i konkrétní techniky, o kterých vím, že mají velký potenciál změnit Tvůj život. Změnily a mění totiž i ten můj :).

Velmi mi záleží na tom, abys BYLA ZASE SVÁ, spokojená. Máš-li před vstupem do kurzu nějaký dotaz, jistě mi napiš nebo zavolej. Těším se na Tebe a ráda zodpovím Tvé otázky.

Společně odstartujeme novou cestu v úterý 5. 7. 2022.

Jestli Tvé tělo, duše i mysl bytostně říkají ANO, na nic nečekej. Do kurzu se můžeš přihlásit ještě

Program je aktuálně uzavřen a další ročník bude probíhat v únoru 2023. Pokud se chcete před-registrovat do druhé ročníku, klikněte na tlačítko níže a dejte mi na sebe kontakt. Co nejdříve se vám ještě ozvu s dalšími informacemi.

JAKÁ JE CENA KURZU?

Exkluzivní tříměsíční zážitkový program pouze pro 8 žen.

Love body mind akcelerátor pro životní změnu.

44. 123 Kč

Program je aktuálně uzavřen a další ročník bude probíhat v únoru 2023. Pokud se chcete před-registrovat do druhé ročníku, klikněte na tlačítko níže a dejte mi na sebe kontakt. Co nejdříve se vám ještě ozvu s dalšími informacemi.

 • Zaplatit můžeš komplet, nebo na dvě splátky, a to jak kartou, tak bankovním převodem.
 • 1. splátka 22.061 Kč do 5. 7. 2022
 • 2. splátka 22.062 Kč do 2. 8. 2022
 • Místa v programu jsou omezena. Chci pracovat na osobní bázi, proto v tomto unikátním změnovém programu držím místo pouze pro 8 žen.
 • Své místo si proto rezervuj co nejdříve, nejpozději však do 5. 7. 2022 do 09.00 hod., poté bude program BUĎ ZASE SVÁ již uzavřen.
 • Přístupy k programu Ti budou zaslány 4. 7. 2022 v 9:00 ráno e-mailem.

REFERENCE

Co o mně říkají moji klienti?

Každý má v sobě uložen kompas, který nás vede za svými sny, ale ten pocit, když jste ztracený... Může se stát, že z té cesty sejdeme nebo stojíme na místě. V takových chvílích se nabízí "průvodkyně", která nás vrátí zpět na cestu a pomůže obnovit spojení, napojení na sebe. Já jsem měla to štěstí, že jsem ji našla, Ivuška mi jako koučka, průvodkyně poskytuje oporu a obnovila moji důvěru v sebe. Naše setkání tvoří prostor pro sebepoznání a zkoumání, je to cesta dobrodružná a hlavně nezapomenutelná. Děkuji mé koučce Ivušce, která mě při každém sdílení vítá s otevřenou náručí, v objetí, s vlídnými slovy, naslouchá, vnímá a pobízí mě vykročit. Ze STOP stavu kráčím a kochám se novou krajinou. Cítím vděčnost za to světlo, které mi Ivuška jako koučka poskytuje! ♥
Monika Němcová projektová manažerka, spisovatelka s touhou napsat svoji první knihu
Iva je úžasný člověk sálající kolem sebe mimořádně pozitivní energii, vnímavému okolí dokáže rozvlnit tělo i mysl přívětivým a přitom velmi účinným způsobem. Měla jsem to potěšení zažít s ní jógování víkendová i v exotice a jsou to nezapomenutelné chvíle. V koučovacích aktivitách vnáší Iva při znalostech a aplikování koučovacích technik sobě vlastní vřelost a lehkost bytí. Mně osobně moc pomohla při hledání harmonického řešení životních situací a postojů. Pomohla mi znovu otevřít mou mysl a pracovat na dalším osobním rozvoji za což jsem jí velmi vděčná.
Jana HamršmídováŘeditelka Úseku geologie - MND a.s

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

S laskavou pozorností k sobě. 

Změna je jediná jistota.

Ty jsi ten nejlepší projekt v životě.