Love body mind akcelerátor pro životní změnu

Exkluzivní tříměsíční zážitkový program pouze pro 8 žen

Jemně, s respektem a pochopením, přes Tvoje tělo a mysl, Tě dovedu k dobrému pocitu ze života, ať už je Tvoje současná situace jakkoliv komplikovaná.

Love body mind akcelerátor pro životní změnu

Exkluzivní tříměsíční zážitkový program pouze pro 8 žen.

Jemně, s respektem a pochopením, přes Tvoje tělo a mysl, Tě dovedu k dobrému pocitu ze života, ať už je Tvoje současná situace jakkoliv komplikovaná.

CHCEŠ ZMĚNU?

Pořád víc a víc žen mi říká, že jsou přetížené, vyhořelé, nespokojené. Myslí si, že nelze nic změnit. Řeší tisíc věcí naráz a problémy jim neubývají. Hlava je na prasknutí, ale světýlko na konci tunelu se nekoná. Cítíš se podobně?

NEMÁŠ NÁLADU...?

Vracíš se domů z práce k partnerovi/manželovi, který očekává Tvoji pozornost, ale Ty nemáš energii ho poslouchat, natož tak s ním strávit kvalitní čas, protože jsi celý den v práci jela z posledních sil? Znervózňuje Tě každé jeho slovo a chceš být raději sama v ložnici a mít konečně po celém dni klid?

NEMÁŠ ENERGII...?

Dříve jsi chodila pravidelně cvičit, na kafíčka s kamarádkami, četla sis knihy nebo ráda podnikla nějaký výlet. Teď si už ani nevzpomeneš, kdy jsi dělala naposledy to, co Tě naplňuje? Snížila jsi počet svých volnočasových aktivit na minimum, ale přesto si pořád unavená a bez energie?

NETĚŠÍŠ SE...?

Odkládáš ráno pravidelně budík? Nestíháš se kvůli tomu hezky namalovat a obléct, tak jak jsi to dělala dříve? Štve tě to, a vstáváš bez energie s myšlenkou, jaké další hrůzy Tě dnes v práci a doma čekají? Máš pravidelně pocit, že se na nový den vůbec netěšíš? Že se vlastně nemáš na co těšit?

NEMÁŠ SÍLU A ČAS...?

Říkáš si neustále dokolečka, jak se začneš věnovat zdravému životnímu stylu, ale nevíš, kde na to vzít sílu a čas? Chceš si vařit zdravá jídla a chodit pravidelně cvičit, ale vždy Ti to vydrží několik dní, maximálně pár týdnů a pak to vzdáš, protože se cítíš ještě více vyčerpaně?

Nedokážeš vymyslet žádný životní zlepšovák?

Mám pro Tebe řešení!

Jsem tady proto, abych Ti řekla, že jenom hlavou problémy nevyřešíš. Tvůj autentický rádce a indikátor spokojenosti je ve Tvém těle. Ty a všechny ženy, které jsou na tom právě teď podobně, jsou pro mě velkou motivací a hnacím motorem. 

Exkluzivní tříměsíční zážitkový program

Vytvořila jsem tříměsíční, naprosto unikání program, který je ojedinělý právě prací na fyzické i mentální úrovni. Program Tě stabilizuje, obnoví Tvoji životní sílu a vyvede Tě ven ze slepé uličky zase zpátky k sobě. Společně projdeme jarní změnou do uvolněného, spokojeného a zářivě radostného léta.

AKTUÁLNĚ: Program je nyní uzavřen a další ročník bude probíhat v následujících měsících. Pokud se chcete před-registrovat do třetího ročníku, klikněte na tlačítko níže a dejte mi na sebe kontakt. Co nejdříve se vám ještě ozvu s dalšími informacemi.

KDO PRO VÁS PROGRAM PŘIPRAVIL?

Iva Barnincová

Mojí vášní je pomáhat ostatním vidět své možnosti a naučit se se sebou zacházet ve svůj prospěch. Raduji se z úspěchů ostatních, kteří se naučí umění reagovat na příchozí události bez újmy na zdraví.

Přeji si pro nás "šťavnatý“ život. Jsem parťákem při aktualizaci Tvého nejdůležitějšího životního projektu – „JÁ a Můj Život“. Zvu Tě k hlubokému nádechu, výdechu a AKCI! Vhodnější čas než TEĎ neexistuje!

6 BODŮ PROČ VSTOUPIT DO PROGRAMU

Přemýšlíš, proč jít právě do mého programu? Říkáš si, v čem bude jiný?

 • 1
  Předám ti naplno moji super power
  Mojí super power, kterou Ti v programu předávám naplno a nikde jinde ji nedostaneš, je love body mind, práce s tělem i myslí. Protože bez kontaktu s tělem nezměníš v životě nic. Propojím Tě s ním, budeš ho znovu cítit a milovat a ukotvíš v něm všechna nová pozitivní rozhodnutí.
 • 2
  Nenechám Tě v tom samotnou!
  Velice ráda pracuji na osobní bázi. Na rozdíl od většiny online programů má ten můj maximum možných osobních setkání. A to je i důvod, proč ho otevírám pouze pro 8 žen.
 • 3
  Budeme se pravidelně setkávat
  Pravidelně se budeme setkávat naživo, sdílení je jednou z cest k uzdravení.  Exkluzivním pokladem programu jsou tři 60minutové osobní koučinky v ceně – jenom pro Tebe!  A závěrečná offline party :).
 • 4
  Nastavíme si láskyplné zrcadlo
  Od nacítění těla odvineme sebepoznání až na dřeň. Protože tělo, na rozdíl od hlavy, která nám občas všelicos namlouvá :), Ti jasně ukáže, jak na tom právě teď jsi. Nastavíš si pravdivé, ale láskyplné zrcadlo a budeš se moct posunout dál.
 • 5
  Budeme vědomě cvičit
  A samozřejmě, to bych nebyla já … budeme také cvičit. Neboj se, žádné fitko :). Cvičit budeme vědomě. Tvé tělo tak přijme a krásně ukotví nové pozitivní návyky a pomůže Ti, aby se brzy projevily i ve Tvém životě. 
 • 6
  Budeme ve spojení na Telegramu
  Po celou dobu kurzu Ti budu k dispozici v bezpečném a důvěrném prostředí skupiny na Telegramu. Bude to naše horká linka :). Můžeš zde sdílet veškeré dotazy ke kurzu, napsat nám o svých pokrocích, nebo probrat cokoliv, co Tě aktuálně trápí. Je pro mě velmi důležité být s Tebou v úzkém kontaktu. Číst Tvé sdílení, vidět, jak se Ti daří s úkoly a jak integruješ nové AHA momenty do svého života.

Z programu odejdeš jako nová žena.

Ve své síle, v plné energii, ve spokojenosti.

Odneseš si akční plán pro cestu k životu, o kterém jsi snila. Narovinu – neznamená to, že už nikdy nebudeš mít trable.

 Předám Ti ale to nejcennější. Probudíme Tvou vlastní super power, která Ti umožní ustát a změnit k lepšímu cokoliv, co život přinese. S grácií, láskou a pochopením k sobě samé. Už nikdy se neopustíš.

Tak jak to cítíš?

Vydáš se se mnou na cestu k sobě, ke svojí spokojenosti? Chceš zase vnímat svoje tělo a přestat se točit v chaotickém kolotoči stresujících myšlenek?

Potřebuješ mít konečně jasno, co je pro Tebe právě teď důležité a kterým směrem se vydat?

Chceš vědět, za jaký konec chytnout tu zásadní životní změnu, kterou už vážně potřebuješ udělat?

Jestli Tvé tělo, duše i mysl bytostně říkají ANO, tak na nic nečekej. 

Termín programu bude znám již brzy, jestli ale už teď víš, že bys měla zájem se programu účastnit, učiň nezávaznou "před-registraci" :).

JAK TO UVNITŘ KURZU VYPADÁ?

Chceš vědět víc? Čti dál. Ráda se s Tebou podělím o to, jak to uvnitř kurzu vypadá.

Love body mind akcelerátor je ze své podstaty unikát. Jedině práce s tělem a myslí zároveň přináší opravdové a trvalé výsledky, a proto i uvnitř programu dostaneš opravdu jedinečné DÁREČKY:

3x Individuální koučink v ceně programu

60 minut jenom pro Tebe a Tvoje aktuální témata. Online setkání, kde získáš odpovědi na své otázky.

4x Webinář

Skupinové živé online setkání pro hlubší práci, sdílení a posílení energie změn.

20 půlhodinových videí s jógovou terapií

Pro uvolnění, flexibilitu, mobilitu a fyzické sebe-poznání.

7 pohybových videí Boost your energy

Energetické cvičení pro akci. Pomůže Ti nabrat energii a vykročit do nového života.

3x Pracovní listy

Pomohou Ti při jednotlivých krocích na cestě k sobě, ukotví a aktivují Tvá nová rozhodnutí a postoje.

Osobní podpora v uzavřené skupince

Zde bude prostor pro otázky, sdílení pocitů ze své unikátní cesty, komunikace a radost.

...a na závěr...

Společenská akce k zakončení programu = Brunch – Buď zase svá. Oslaváááá pro Tebe a nás všechny.

NABITÉ 3 MĚSÍCE 

Zajímá Tě, co se mnou zažiješ měsíc po měsíci? Koukni na časový plán :).

První měsíc

TERMÍN

1. měsíc

TÉMA

Sebepoznání

Upřímně nahlédneš svůj stav tady a teď, bez hodnocení s laskavým nadhledem. Odlehčíš svojí hlavě - opravdu nemusíš nutně vyřešit všechno hned. Rozklíčuješ, co je důležité pro Tebe.  Uff – uvidíš, bude to úleva :).

 • Uvidíme se na živém webináři. Moc se na Tebe těším!
 • Osobní dárek pro Tebe, který Ti do procesu změny vnese radost a milé překvapení.
 • K ruce budeš mít pracovní list, který Ti pomůže ukotvit všechno, co Ti program přinese; a také video k poznání sebe.
 • Užiješ si 60-90 min. mojí osobní péče – soukromý online koučink jenom pro Tebe!

Druhý měsíc

TERMÍN

2. měsíc

TÉMA

Čas pro Tvé tělo, čas pro Tebe

Jemně a láskyplně si ukotvíme ve svalové paměti vše, co Ti první měsíc přinesl. Sebepoznání a navazující pozitivní změny musí Tvé tělo přijmout. Jedině tak se odrazí ve Tvém životě.

 • Dopřeješ si časoprostor jen pro sebe. Poplyneš ve svém rytmu.
 • Provázet Tě budu v podobě videí, která si pustíš ve chvíli, kdy budeš mít chuť a čas.
 • Budeme cvičit, pracovat se svojí svalovou pamětí. K tomu Ti poslouží 20 lekcí jógy - 20 jógových videí na každý den.
 • Budou Ti přicházet nová uvědomění, a to je příležitost pořídit si na tento měsíc nějaký krásný deník :).

Třetí měsíc

TERMÍN

3. měsíc

TÉMA

LOVE BODY MIND finále

Z programu si odneseš svůj akční plán, naboostujeme Tvoji energii, vrátíš do své síly a vykročíš … Kam? Přece k novému životu!

 • Znovu se setkáme na živém webináři a posdílíme všechny zažitky … jupííí!
 • Čeká Tě akční měsíc – 2x 60 minut individuálního onine koučinku, jen Ty, já a Tvůj nový start v plné síle.
 • Záměry znovu ukotvíme v mysli i v těle.
 • Dopřejeme si energetizující power full cvičení.
 • Program zakončíme společným webinářem a následně osobním setkáním

MÁŠ POCHYBY, JESTLI TO ZVLÁDNEŠ?

Věř, že tři měsíce v kurzu si užiješ a zvládneš v pohodovém duchu.

Vím, že Tvůj čas je cenný, a proto jsem průběh i trvání kurzu koncipovala tak, abys ho v pohodě zvládla, i když máš doma děti, pracuješ, podnikáš, staráš se o domácnost, nebo jsi zrovna na letní dovolené, prostě máš toho hodně :). Program je tedy zcela v souladu s normálním životem :), jde do hloubky, ale nezahltí Tě množstvím textu a dalších materiálů.  

A to nejlepší nakonec!

Závěrečná party spokojených žen, které tu mega proměnu daly. Společnou oslavou rituálně oslavíme Tvůj vstup do nového života. Už teď cítím, že to bude mít grády!

Po ukončení programu se sejdeme osobně v příjemném, útulném podniku, strávíme společný čas, poděkujeme samy sobě, svému tělu i mysli. A hlavně – bude to zábava a oslava nového života v nové energii!  Těším se na Tebe.

Jupíííí … ! Love body mind.

ZMĚŇ SVŮJ ŽIVOT A

Vím, že Tvá práce na sobě a Tvůj život je ve Tvých rukách. Já Ti tady předám to podstatné, co pro sebe můžeš maximálně využít. Myšlenky, zkušenosti i konkrétní techniky, o kterých vím, že mají velký potenciál změnit Tvůj život. Změnily a mění totiž i ten můj :).

Velmi mi záleží na tom, abys BYLA ZASE SVÁ, spokojená. Máš-li před vstupem do kurzu nějaký dotaz, jistě mi napiš nebo zavolej. Těším se na Tebe a ráda zodpovím Tvé otázky.

Jestli Tvé tělo, duše i mysl bytostně říkají ANO, na nic nečekej.

JAKÁ JE CENA KURZU?

Exkluzivní tříměsíční zážitkový program pouze pro 8 žen.

Love body mind akcelerátor pro životní změnu.

44. 123 Kč

Program je aktuálně uzavřen a další ročník bude probíhat v následujících měsících. Pokud se chcete před-registrovat do třetího ročníku, klikněte na tlačítko níže a dejte mi na sebe kontakt. Co nejdříve se vám ještě ozvu s dalšími informacemi.

Love body mind akcelerátor pro životní změnu.

44. 123 Kč

Jedna, dva, tři … TEĎ!
Tahle slova jsi už určitě mnohokrát slyšela. Jsou spojená s vyjádřením odhodlání, s pobídkou k akci, symbolizují důležitá rozhodnutí nebo energický start.

 • Zaplatit můžeš komplet, nebo na dvě splátky, a to jak kartou, tak bankovním převodem.
 • 1. splátka 22.061 Kč
 • 2. splátka 22.062 Kč
 • Místa v programu jsou omezena. Chci pracovat na osobní bázi, proto v tomto unikátním změnovém programu držím místo pouze pro 8 žen.

REFERENCE

Co o mně říkají moji klienti?

Každý má v sobě uložen kompas, který nás vede za svými sny, ale ten pocit, když jste ztracený... Může se stát, že z té cesty sejdeme nebo stojíme na místě. V takových chvílích se nabízí "průvodkyně", která nás vrátí zpět na cestu a pomůže obnovit spojení, napojení na sebe. Já jsem měla to štěstí, že jsem ji našla, Ivuška mi jako koučka, průvodkyně poskytuje oporu a obnovila moji důvěru v sebe. Naše setkání tvoří prostor pro sebepoznání a zkoumání, je to cesta dobrodružná a hlavně nezapomenutelná. Děkuji mé koučce Ivušce, která mě při každém sdílení vítá s otevřenou náručí, v objetí, s vlídnými slovy, naslouchá, vnímá a pobízí mě vykročit. Ze STOP stavu kráčím a kochám se novou krajinou. Cítím vděčnost za to světlo, které mi Ivuška jako koučka poskytuje! ♥
Monika Němcová projektová manažerka, spisovatelka s touhou napsat svoji první knihu
Iva je úžasný člověk sálající kolem sebe mimořádně pozitivní energii, vnímavému okolí dokáže rozvlnit tělo i mysl přívětivým a přitom velmi účinným způsobem. Měla jsem to potěšení zažít s ní jógování víkendová i v exotice a jsou to nezapomenutelné chvíle. V koučovacích aktivitách vnáší Iva při znalostech a aplikování koučovacích technik sobě vlastní vřelost a lehkost bytí. Mně osobně moc pomohla při hledání harmonického řešení životních situací a postojů. Pomohla mi znovu otevřít mou mysl a pracovat na dalším osobním rozvoji za což jsem jí velmi vděčná.
Jana HamršmídováŘeditelka Úseku geologie - MND a.s

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

S laskavou pozorností k sobě. 

Změna je jediná jistota.

Ty jsi ten nejlepší projekt v životě.